Advert

Teröre karşı tek vücut oldular

AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin gençlik kolları ile Kınık Ülkü Ocakları tarafından 'Teröre Lanet Yürüyüşü' düzenlendi. Yürüyüşte son zamanlarda artan terör olayları protesto edildi.

Teröre karşı tek vücut oldular
Teröre karşı tek vücut oldular admin
Bu içerik 399 kez okundu.
Advert

AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin gençlik kolları ile Kınık Ülkü Ocakları tarafından 'Teröre Lanet Yürüyüşü' düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı'nda ellerinde Türk bayrakları ile toplanan yaklaşık 300 kişi, 13 Eylül Caddesi, Şehit Sezai Geçkin Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahını takip ederek Kınık İlçe Jandarma Komutanlığı'na yürüdü. Yol boyunca, "Şehidim hakkını helal et bize", "Kahrolsun PKK", "Askere, polise uzanan eller kırılsın" sloganları atan grup, Kınık İlçe Jandarma Komutanlığı önünde nöbet tutan askere çiçek verdi. Ardından saygı duruşunda bulunulup, hep bir ağızdan İstiklal Marşı okundu. Tekrar yürüyüşe geçen grup, bu kez Kınık İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gitti. Burada da Kınık İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Ordu'ya çiçek verildi, ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. 
Kalabalığa seslenen Kınık İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Ordu, "Sevgili gençler, sizlerle gurur duydum. İyiki bu vatanın fertlerisiniz. Sizler bize böyle sahip çıktığınız sürece her türlü terör örgütünün üstesinden geliriz" dedi.
Ordu'nun konuşmasının ardından grup, yürüyüşe kaldığı yerden devam edip Cumhuriyet Meydanı'na döndü. Burada bir slogan atan grup, daha sonra sessizce dağıldı.
Yürüyüşe, AK Partili Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, AK Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet, CHP Kınık İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, MHP Kınık İlçe Başkanı Hikmet Açar ve Kınık Ziraat Odası Başkanı Murat Tosun da katılarak destek verdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası