Advert

'Hayır’lı bir iş için sahaya iniyoruz’

CHP Bergama'da il yöneticisi Utku Gümrükçü'nün de katıldığı 'Hayır’ kampanyası için çalışma yapıldı. İzlenecek yol haritasına ilişkin fikir alışverişinde bulunan partililer ‘Hayır’lı bir iş için sahaya iniyoruz’ sloganıyla start verdi.

'Hayır’lı bir iş için sahaya iniyoruz’
'Hayır’lı bir iş için sahaya iniyoruz’ admin
Bu içerik 499 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Örgütü, (CHP) Nisan’da yapılması planlanan anayasa değişikliğinin tarihi referandumu için alan çalışmalarına hız kazandırdı. Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır’ın Bakırçay Havzası’na giderek çeşitli temaslarda bulunduğu Bergama’da bu kez il yöneticisi Utku Gümrükçü'nün katılımıyla ‘Hayır’ kampanyası için çalışma yapıldı.
Bergama İlçe Başkanı Ayşe Şimşek, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, ilçe örgütü tarafından organize edilen Referandum Çalışma Grubunun toplantısında parti yöneticileri genel merkez ve iş başkanlarının programları hakkında vatandaşa bilgilendirmede bulundu. İlçede izlenecek yol haritasına ilişkin fikir alışverişinde bulunan partililer ‘Hayır’lı bir iş için sahaya iniyoruz’ sloganıyla start verdi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı