Advert

'Bürokrasi azalacak, büyüme hızlanacak'

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Bergama ve Dikili’de Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı. Sürekli, Türkiye’nin önemli bir virajda olduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanlığı sisteminin bürokrasiyi azaltacağını büyümeyi hızlandıracağını ifade etti.

'Bürokrasi azalacak, büyüme hızlanacak'
'Bürokrasi azalacak, büyüme hızlanacak' admin
Bu içerik 410 kez okundu.
Advert

Bergama ve Dikili Ak Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden Sürekli, muhtarlarla bir araya geldi, Bergama Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin açılışını yaptı. Sürekli ayrıca geçtiğimiz aylarda Kayseri’de gerçekleştirilen hain saldırı sonucu yaralanan Gazi Furkan Özlü’yü de ziyaret etti. CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır’ın Tayyip Erdoğan için söylediklerine tepki gösterdi.
Ziyaretlerinde Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgiler veren Sürekli, Türkiye’nin önemli bir virajda olduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanlığı sisteminin bürokrasiyi azaltacağını büyümeyi hızlandıracağını ifade etti. Cumhurbaşkanlığı sistemiyle  hızlı ve etkili icraat  yapılacağına işaret eden Sürekli, “Hızlı ve etkili yönetim; ekonomik büyüme, refah ve kalkınmanın garantisi olacak.  Hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak.  Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, kurumların hızlı çalışmalarını sağlayan bir işleyiş hakim olacak. Bürokrasi azalacak, büyüme hızlanacak.  2023 ve ötesine uzanan hedeflerimiz ivme kazanacak”dedi.
Sürekli, Cumhurbaşkanlığı sistemiyle daha güvenli ve güçlü bir Türkiye’ye sahip olunacağına dikkat çekerek şöyle konuştu:
“Güçlü hükümet, huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi terörle mücadelemize güç katacak. Kurumsal yenilenme sayesinde güvenlik politikalarımız daha etkin şekilde işletilecek. Terörü Türkiye’nin gündeminden çıkaracak. Güvenlik politikalarında hızlı ve etkin karar alınacak. İnsanımız özgürlüklerini güvenli bir ortamda yaşayacak”
Sürekli ayrıca CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır’ın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için kullandığı sözlere tepki göstererek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 70 yıldır milleti küçük gören zihniyetinin aynen devam ettiğini fakat CHP ve onun yandaşlarına en büyük cevabın 16 Nisan günü yine  halk tarafından verileceğine vurgu yaptı.
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi açılış törenine de katılan Sürekli, son yıllarda yapılan yatırımlara İzmir’in sağlık alanında altın çağını yaşadığını ifade etti.
Sürekli, bu yıl ve önümüzdeki yıl açılışı yapılacak hastanelerle İzmir’deki önemli bir açığın kapatılacağını ifade ederek, “Sağlıkta memnuniyet oranı her gecen gün artıyor” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı