Advert

Başbakan’dan 2 günlük İzmir mesaisi: Bakırçay mitingi

Başbakan Yıldırım 7 Mart’ta geleceği kentte önce iş dünyası ile bir araya gelecek, ardından 8 Mart’ta AK Parti’nin yeni il binasının açılışını ve Kınık’ta Bakırçay mitingi yapacak.

Başbakan’dan 2 günlük İzmir mesaisi: Bakırçay mitingi
Başbakan’dan 2 günlük İzmir mesaisi: Bakırçay mitingi admin
Bu içerik 2968 kez okundu.
Advert

AK Parti’de 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması için gerçekleşen kampanya tanıtım toplantısı sonrası yapılan MKYK zirvesinde Başbakan Binali Yıldırım’ın süreçte ziyaret edeceği illerin listesi belirlenirken, İzmir programı da netleşti.
Buna göre Başbakan Yıldırım referandum sürecinde İzmir’e ilk olarak 7 Mart tarihinde gelecek. Başbakan 7 Mart akşamı Swiss Otel’de yapılacak toplantıda iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya gelecek.
Yıldırım 8 Mart gününü de kentte yoğun bir mesaiyle geçirecek. Başbakan önce AK Parti İzmir Teşkilatı’nın yeni il binasının açılışını gerçekleştirecek, ardından Bakırçay’a geçecek.
Kınık’ta çevre ilçelerin de katılımıyla Bakırçay Mitingi yapılacak. Başbakan aynı gün kentten ayrılacak.
2 kez daha gelecek
Halk oylaması kampanyası sürecinde 50’ye aşkın ili ziyaret edecek Başbakan ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir programına da eşlik edecek. Başbakan Yıldırım miting maratonunun finalini de İzmir’de yapacak.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası