Advert

Başbakan Yıldırım Kınık’a geliyor: Hem açılış, hem miting

Başbakan Yıldırım 7 ve 8 Mart’ta İzmir’de olacak. İzmir’de önce iş dünyası ile bir araya gelecek olan Yıldırım, ardından 8 Mart’ta Kınık’a gelecek. Burada da hem açılış, hem de Bakırçay mitingini yapacak.

Başbakan Yıldırım Kınık’a geliyor: Hem açılış, hem miting
Başbakan Yıldırım Kınık’a geliyor: Hem açılış, hem miting admin
Bu içerik 3826 kez okundu.
Advert

AK Parti’de 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması için gerçekleşen kampanya tanıtım toplantısı sonrası yapılan MKYK zirvesinde Başbakan Binali Yıldırım’ın süreçte ziyaret edeceği illerin listesi belirlenirken, İzmir programı da netleşti. Başbakan Yıldırım referandum sürecinde İzmir’e ilk olarak 7 Mart’ta gelecek. Yıldırım 7 Mart akşamı Swiss Otel’de yapılacak toplantıda iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya gelecek. 8 Mart gününü de Başbakan, yoğun bir mesaiyle geçirecek. Yıldırım önce AK Parti İzmir Teşkilatı’nın yeni il binasının açılışını gerçekleştirecek, ardından Kınık’a geçecek. 
Açılış yapacak, halka seslenecek
Kınık’ta saat 12.00’de olması beklenen Başbakan Yıldırım’ın burada Maden Şehitleri Parkı’nın açılışını yapacak. Sonrasında park içinde yer alan Sakız Adası Tesisleri’nde doğalgaz meşalesini yakma töreni düzenlenecek. Yıldırım daha sonra Kınık Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek Bakırçay mitinginde halka seslenecek.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı