Advert

Şehit polis Fethi Sekin’in ismi Bergama’da yaşayacak

Şehit polis memuru Fethi Sekin anısına ‘Fidan Dikim Etkinliği’ gerçekleştirildi. Etkinlikte 1200 ağaç dikildi.

Şehit polis Fethi Sekin’in ismi Bergama’da yaşayacak
Şehit polis Fethi Sekin’in ismi Bergama’da yaşayacak admin
Bu içerik 485 kez okundu.
Advert

Bergama Cumhuriyet Başsavcılığı öncülüğünde, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Bergama Orman İşletme Müdürlüğü’nün işbirliği ile Bergama Alacalar Mahallesi’nde şehit polis memuru Fethi Sekin anısına yapılan ‘Bal Ormanı Fidan Dikim Etkinliği’ düzenlendi. Bergama denetimli serbestlik tespitine tabi tutulan 50 hükümlü de etkinliğe katılarak ağaç dikti.
Etkinliğe Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Başkan Yardımcısı Ali Kahyaoğlu, Bergama Cumhuriyet Başsavcısı Cem Ali Çiftçi, Bergama Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Emrah Sarıkaya, Bergama M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz kurumu Müdürü Osman Demirel, Denetimli Serbestlik Müdürü Veysi Gök, İlçe Emniyet Müdürü Osman Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Dinçer, İlçe Müftüsü Hayrullah Yavuz, kurum amirleri, adliye çalışanları, 
Dikili ve Kınık Cumhuriyet Savcıları ve Hâkimleri katıldı.


Bergama Alacalar Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Bergama Cumhuriyet Başsavcısı Cem Ali Çiftçi; “Kahraman şehidimiz Fethi Sekin’in adına oluşturulan hatıra ormanı fidan dikme etkinliğinde başta Fethi Sekin olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Şehit polisimizin kahramanlığı sayesinde önemli bir facia önlenmiştir. Birlik ve beraberliğimizin, vatan sevgimizin, bağımsızlık ve özgürlüğümüzün ölümsüzleşen simgeleri olarak şehitlerimiz her zaman gönlümüzde yer alacaktır” dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı