Advert

Eski vekil Şengül’den Bergama'da referandum mesaisi

AK Parti İzmir Eski Milletvekili Şengül referandum çalışmaları kapsamında Bergama’ya gitti. İlçe teşkilatıyla birlikte sahaya inen Şengül tam 6 yıl önce bir fotoğraf karesinde buluştuğu bir esnaf dükkanındaki kişilerle yine bir araya geldi.

Eski vekil Şengül’den Bergama'da referandum mesaisi
Eski vekil Şengül’den Bergama'da referandum mesaisi admin
Bu içerik 2113 kez okundu.
Advert

Referandum çalışmaları kapsamında eski yeni tüm isimlerle birlikte saha çalışması yapan AK Parti İzmir Teşkilatı bakan ve genel başkan yardımcılarının programlarını da düzenliyor. Partinin, çalışma programı kapsamında görevlendirdiği isimlerden birisi olan İzmir eski Milletvekili Aydın Şengül, Bergama’yı ziyaret etti. Bakırçay Havzası’nın merkezi konumundaki ilçede saha çalışmalarına katılan Şengül’e AK Parti İlçe Başkanı Hakan Koştu ve partililer de eşlik etti.
Referandumun öneminden bahseden Şengül, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi değişikliğinin faydalarını anlattı. Düzenlemeyle çift başlılığın ortadan kalkacağını belirten Şengül, evet’in vatan ve millet için çok önemli olduğunu söyledi. Şengül, 16 Nisan’a kadar herkesin sahada olması gerektiğini ifade etti.
İLGİNÇ TESADÜF
Bergama’da saha çalışmalarına katılan Şengül ilginç bir durumla karşılaştı. 2011 genel seçimleri öncesinde milletvekili aday adayı olduğu zaman yapılan bir programda çekilen fotoğrafta bulunan dört kişi yeniden bir araya geldi. Haziran 2011 tarihinde çekilen ve altına “Bugün de yarın da birlikteyiz” yazılan fotoğrafın çekilmesinden tam altı yıl sonra aynı yerde denk gelen isimler yine hatıra fotoğrafı çekerek anı ölümsüzleştirdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı