Advert

Ak Partili Sürekli’den Kınık’a ziyaret

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli Kınık’ı ziyaret etti. Sürekli Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileriyle sabah kahvaltısında biraraya geldi.

Ak Partili Sürekli’den Kınık’a ziyaret
Ak Partili Sürekli’den Kınık’a ziyaret admin
Bu içerik 2549 kez okundu.
Advert

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli Perşembe günü Kınık’ı ziyaret etti. İlk olarak Kınık Belediyesi Sakız Adası Sosyal Tesislerinde Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı sonrası selamlama konuşmasını yapan Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet “Ak Parti Kınık ilçe Başkanlığı görevime başladıktan bu yana gerek Karşıyaka İlçe Başkanlığı sırasında gerekse Milletvekilliği sırasında Kerem Ali Sürekli'nin desteğini her zaman gördüm. Milletvekili olduktan sonra da her fırsatta ilçemizi ziyaret eden vekilimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
‘Var gücümüzle çalışacağız’
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ise yaptığı konuşmada “8 Mart tarihinde Başbakanımızı en iyi şekilde ağırladık ve Başbakanımız ilçemizden mutlu ayrıldı. Söz verdiği İzban hattının Aliağa'dan Kınık'a getirilmesi hayata geçirilerek ihaleye Kınık hattı da ilave edildi. Başbakanımızı ağırlamada verdiğiniz destekten dolayı tüm muhtarlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum. Bugün benim göreve başlamanın 3. Yılı. Seçimlerden önce verdiğimiz sözlerin büyük bir kısmını ya yaptık yada başlattık. Kalan 2 yıllık süre içerisinde yapamadığımız diğer projeleri de tamamlamak için var gücümüzle çalışacağız. Projelerin yapılması konusunda verdiği desteklerden dolayı vekilimize teşekkür ediyorum” dedi.
Kınık için ne yapsak yeridir 
Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ise yaptığı konuşmada “Sevgili Kınıklılar 8 Mart tarihinde Başbakanımızı en iyi şekilde ağırladığınız için teşekkür ediyorum. Gerek bizler gerekse Başbakanımız Kınık'ı çok seviyor. Şu ana kadar Kınık ilçemize Doğalgaz, TOKİ Konutları, Devlet Hastanesi inşaatlarını başlattık. Bu yılda Öğretmen Evi, Gençlik Merkezi projelerinin temelini atmayı planlıyoruz. Yeter mi yetmez. Belediye Başkanımız Sadık Doğruer hiç boş durmuyor. İlçesinde eksik gördüğü şeyin hemen projesini hazırlayıp Ankara'nın yolunu tutuyor. Bizler de bu projelerinin gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Vekil Sürekli 16 Nisan Referandumda niye evet oyu verilmesi konusunda örneklerle anlattı. Program sonunda Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ile beraber kahvaltıya katılanlara kandil simidi ve Kınık Belediyesinin Tür Bayraklı motifli saatini dağıttı. Vekil Kerem Ali Sürekli Kınık Devlet Hastanesinin inşaatını inceledikten sonra Kınık'tan ayrıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası