Advert

Ak Partili Sürekli’den Kınık’a Teşekkür Ziyareti

Ak Parti İzmir Milletvekili Sürekli Kınık’ta teşkilat ile biraraya geldi. Başkan Doğruer’in de katıldığı toplantıda vekil Sürekli referandum çalışmaları için teşkilata teşekkür etti.

Ak Partili Sürekli’den Kınık’a  Teşekkür Ziyareti
Ak Partili Sürekli’den Kınık’a  Teşekkür Ziyareti admin
Bu içerik 2110 kez okundu.
Advert

Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli Kınık’ı ziyaret etti. Sürekli ilk olarak Ak Parti İlçe Binasına giderek İlçe Başkanı Sami Mollahmet ,Yönetim Kurulu Üyeleri. Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Daha sonra Cuma günleri kurulan İlçe Pazarını gezen Sürekli Pazarcı esnafına hayırlı işler diledi. Kınık Belediyesi Sakız Adası Sosyal Tesislerinde Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Belediye Meclis Üyeleri ve Partililerle bir araya geldi.
Ak Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet yaptığı konuşmada “Sayın Vekilimiz Kerem Ali Sürekli'yi aramızda görmekten son derece mutluyuz. Kendileri sağ olsun her zaman bizleri yalnız bırakmıyor. Referandum çalışmalarında ilçemizi 3 kez ziyaret etti. Kendilerine bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Referandum kampanyasında bizimle beraber ‘evet’ oyunun çıkması için mücadele eden Başta sayın Vekillerimiz olmak üzere Belediye Başkanımıza ve teşkilatımın tüm üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
OY ORANINI ARTTIRARAK HİZMETE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ise yaptığı konuşmada “16 Nisan Halk oylamasında evet oyu için mücadele ettik. Ak Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde ilçede yüzde 30, yine 1 Kasım seçimlerinde yüzde 34 olan Ak Parti oylarını yüzde 36’ya  çıkardık. Belediye Başkanı olarak Kınık'a hizmete devam edip 2019 yılında yapılacak olan ,Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Yerel seçimlerde oy oranımızı daha da artırarak ilçemizde hizmete devam etmek istiyoruz. Ben seçimlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
TEŞKİLATA TEŞEKKÜR
Ak Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli de “Sevgili Kınıklılar sizlere teşekkür etmek için buradayım. Kınık'a her gelişimde İlçe Başkanımızla Belediye Başkanımızın uyum içinde çalıştığını görüp mutlu oluyorum. Bu uyum içinde yapılan hizmetler sonucu Kınık İlçemizde aldığımız oy oranları her seçimde artıyor. Belediye Başkanımızın ifade ettiği gibi 7 Haziran ve 1 Kasım tarihinde yapılan seçimlerde ve son yapılan Referandum seçimlerinde oy oranımız arttı. Referandum seçimlerinin sonuçlarına başta hepimiz üzüldük. Beklediğimiz oy oranına kavuşamadık ama Evet oyunun yüzde 51,5 oyla çıkmasına sevindik. Yüzde 1,5 oy, 1,5 milyon oya tekabül ettiğini görünce üzüntümüz azaldı. 1,5 milyon oy pek çok ilin oy sayısından fazla. Muhalefet partileri ‘evet’ oyunun çıkması ile Cumhuriyet rejiminin değişeceğini iddia ettiler. Vatandaş şu an Cumhurbaşkanı ile Başbakanın uyumlu çalışması nedeniyle sistemden memnun olması nedeniyle Anayasa Değişikliğine pek sıcak bakmadı ama sonuç olarak Referandumdan tüm asılsız iddialara rağmen ‘evet’ oyunun çıkması için çalıştık ve başardık. Ben Kınık İlçe Başkanımıza, Belediye Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kollarımıza ve tüm partililerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.”d iye konuştu. İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ve Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer  ile beraber Kadın Kolları üyelerine şal dağıttıktan sonra Kınık ilçesinden ayrıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı