Advert

BERTO, TOBB 73. Genel Kuruluna Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 73. Genel Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Genel Kurula Bergama Ticaret Odası yönetimi de (BERTO) katıldı.

BERTO, TOBB 73. Genel Kuruluna Katıldı
BERTO, TOBB 73. Genel Kuruluna Katıldı admin
Bu içerik 2080 kez okundu.
Advert

TOBB 73. Genel Kurulu, 23-24 Mayıs tarihlerinde Ankara'da toplandı. Genel kurulun ilk günü, 81 vilayetten TOBB delegelerinin Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Anıtkabir ziyaretiyle başladı. Genel Kurul, öğleden sonra ise TOBB delegeliğinde 10 yılı dolduran üyelere Başbakan Binali Yıldırım, ilgili bakanlar, ana muhalefet partisi ve muhalefet partisi lider ve temsilcilerinin katılımıyla Hizmet Şeref Belgesi ve plaket takdim etti.
Toplantının ev sahipliğini, Bakan Bülent Tüfenkci’yle birlikte yaptıklarını belirten Hisarcıklıoğlu, Türk özel sektörü olarak dün olduğu gibi yarın da, ülkeyi daha güçlü, daha zengin yapmak için üretmeye, emek vermeye devam edeceklerinin altını çizerek, elbirliğiyle Türkiye’yi dünyanın en büyük ekonomileri arasına sokacaklarını vurguladı.
BERTO YÖNETİMİ DE KATILDI
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversite’nde gerçekleştirilen 73. Genel Kurul Toplantısı’na Bergama Ticaret Odası yönetiminden Meclis Başkanı Erol Işıldak, Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi Kolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Sarıl, Tahir Erdoğan, Meclis Üyeleri İrfan Dericioğulları, Hakan Karcı, Ertuğ Canoğlu ve Genel Sekreter Gülay Koç katıldı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı