Advert

Ak Parti’li Dağ, Kınık’ı Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Kınık’ta, Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen sokak iftarında yaklaşık 800 kişiyle birlikte orucunu açıp, burada çeşitli etkinlik ve programlara katıldı.

Ak Parti’li Dağ, Kınık’ı Ziyaret Etti
Ak Parti’li Dağ, Kınık’ı Ziyaret Etti admin
Bu içerik 3740 kez okundu.
Advert

İzmir Milletvekili Hamza Dağ Kınık’ı ziyaret etti. Kınık’ta, Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen sokak iftarında yaklaşık 800 kişiyle birlikte orucunu açıp, sonrasında çeşitli etkinlik ve programlara katıldı. Yeni Mahalle'deki sokak iftarının ardından Milletvekili Dağ,  Kınık Belediyesi Aile Yaşam Merkezi bünyesinde açılan 3 ve 4 yaşındaki çocukların eğitim gördüğü kreşin karne dağıtım törenine katıldı. Dağ, çocuklara karnelerini verip, çeşitli oyuncaklar hediye etti. Daha sonra Kınık Belediyesi'nin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği ramazan etkinliklerine katılarak Milletvekili Dağ, okunan Kur'an-ı Kerim'i dinleyip, semazen ve Hacivat ve Karagöz gösterilerini izledi. Vekil Dağ, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile etkinlikte çocuklara balon ve Osmanlı şerbeti de dağıttı. Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer yaptığı konuşmada “Kınık ilçesinde şu an yapımı devam eden projeler ile yapımı tamamlanan projelerin gerçekleşmesinde büyük emeği olan milletvekilimiz Hamza Dağ'ın partimizin Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmesi bizleri sevindirdi. Kendisini sizlerin huzurunda bir kez daha tebrik eder görevinde başarılar dilerim. Bundan sonrada Kınık ilçesinin sorunlarını ve yatırımlarını Ankara'da takipçisi olacağına yürekten inanıyorum.” dedi.
Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ ise yaptığı konuşmada “Kınık ilçesine her geldiğimde ilçenin daha da geliştiğini görmek beni sevindiriyor. Devlet Hastanesi inşaatı devam ediyor, TOKİ konutlarının inşaatının büyük bir bölümü tamamlandı, doğalgaz Eylül-Ekim ayı gibi tamamlanmış olarak evlerde ve iş yerlerinde kullanılmaya başlanacak, Kınık Öğretmen evinin inşaatı önümüzdeki aylarda başlanacak. Buna benzer projeleri yapıp Kınık ilçesine kazandıran Kınık'ın çalışkan Belediye Başkanı Sadık Doğruer Başkana her türlü desteği verdik, vermeye de devam edeceğiz” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın Kınık ziyaretine AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, AK Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet'te eşlik etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı