Advert

Karnesini Alan Öğrenciler İş Bankasına Koştu

Türkiye İş Bankası’nın bu yıl da 1 milyon kitabın 1 milyon öğrenci ile buluşturulacağı kampanyaya büyük ilgi olurken, son ders zilinin çalmasının ardından öğrenciler karneleri ile birlikte İş Bankası’na koştu.

Karnesini Alan Öğrenciler İş Bankasına Koştu
Karnesini Alan Öğrenciler İş Bankasına Koştu admin
Bu içerik 4341 kez okundu.
Advert

İş Bankasının 2007-2008 öğretim yılı sonunda başlattığı "Karneni Göster, Kitabını Al" kampanyasıyla 9 yılda toplam 11 milyonu aşkın kitap ilköğretim öğrencileriyle buluşturuldu. Bu yıl 10. kez gerçekleştirilen kampanya ile ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yaşam, insan, bilim ve teknoloji, dinamik dünya, evrendeki adresimiz alt başlıklarında kim, neden, ne zaman sorularına yanıt vere n“Astronotlar Üşür Mü? - Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı” armağan edilip, böylece bu yıl da 1 milyon öğrenci 1 milyon kitapla buluşturulacak. 
Bu kampanya kapsamında Kınık’ta bulunan İş Bankası şubesinde öğrencilere kitap dağıtımı yapıldı. Karnesini alan öğrenciler İş Bankasına giderek kitabını aldı. Kınık’ta 1000 adet kitap dağıtımı yapılarak öğrencilerin yaz tatilinde kitap okumalarına katkı sağlandı.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası