Advert

Kınık Emniyet Müdürü ve Bergama Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ordu veda etti

Kınık Emniyet Müdürü ve Bergama Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ordu'nun Bayburt iline tayini çıkması nedeniyle Kınık Maden Şehitleri Parkı Sakız Adası Sosyal tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

Kınık Emniyet Müdürü ve Bergama Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ordu veda etti
Kınık Emniyet Müdürü ve Bergama Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ordu veda etti admin
Bu içerik 492 kez okundu.
Advert

Kınık Emniyet Müdürü ve Bergama Emniyet Müdür Vekili Ahmet Ordu'nun Bayburt iline tayini çıkması nedeniyle Kınık  Maden Şehitleri Parkı Sakız Adası Sosyal tesislerinde veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bergama Cumhuriyet Başsavcısı Cem Ali Çiftçi, Bergama Garnizon Komutanı Tankçı Albay Alp Özgür Gürpınar, Bergama Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Murat Dinçer, Kınık Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Gezer Kınık Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Aydın, Ak Parti Kınık ilçe Başkanı Sami Mollaahmet, Daire Müdürleri katıldı. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer yaptığı konuşmada “Ahmet Müdürümüz ile 2 yıldır birlikte çalıştık. Kendisinden son derece memnunduk. Kınık halkının güvenliği için elinden geleni yapıyordu. Gitmesinden son derece üzgünüz fakat daha büyük bir yer olan Bayburt iline kıdem alarak gitmesine seviniyoruz. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilerim” dedi.
Kınık Emniyet Müdürü Ahmet Ordu da yaptığı konuşmada “2005 yılında Ödemiş ilçesinde başlayıp 2014 yılında Kınık ve 2016 yılında hem Kınık Hem de Bergama'nın da dahil olduğu 11 yıl boyunca İzmir'de görev yaptım. Kınık'taki görev süresinde yaşadıklarımı ve kazandığım dostlukları asla unutmayacağım. Görev süresince tüm kamu kuruluşları ile uyumlu çalıştım. Suçluları yakalamaktan ziyade suçun oluşmaması için mücadele ettik ve başarılı sonuçlar elde ettik. Kınık ve Bergama'da işlenen suç oranında ciddi düşüşler yaşadık. Buradan ayrılırken görevimi en iyi şekilde yaptığıma inanarak gidiyorum hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Kınık Kaynakamı Mustafa Ergün ve Kınık Belediye Başkanı  Sadık Doğruer Emniyet Müdürü Ahmet Ordu'ya başarı plaketi ve fincan takımı hediye etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı