Advert
BAYRAĞIMIZI VE ÜLKEMİZİ KURTARANLARI KORUMAKTA BİRLEŞMELİYİZ !
Ertan ALAYAT

BAYRAĞIMIZI VE ÜLKEMİZİ KURTARANLARI KORUMAKTA BİRLEŞMELİYİZ !

Bu içerik 3105 kez okundu.
Advert

Kurtuluş Savaşımızı vererek, Ülkemizi Düşman Ülkelerin işgallerinden kurtardıktan sonra, Ülkemiz yaşayanları olarak bir arada, sevinçi içinde ve en güçlü şekilde birleşmiş olmamız normaldir. Normal olduğu kadar, kolaydır da o zafer ateşinin içindeyken bir araya gelip, bu güzel Ülkemizde yaşamakta olanların birliğine katılmak.

Yapılması gereken aradan 84 yıl veya çok çok daha fazlası gibi bir zaman, birkaç nesil geçtikten sonra da, yaşamakta olan neslimizin her yaştaki bireylerinin, aynı yurdumuzun işgal altında olduğu yıllardaki gibi bu güzel Ülkemizin birlik ve beraberliğine sahip çıkıyor olmalarıdır.

Nedendir bilinmez ve açıklaması da çok zordur. Ama Dünyamız üzerinde yaşamakta olan ülkeler, birbirlerinin bütünlüklerine sahip çıkarak, bunu daha da güçlendirmeleri, hep birlikte daha güçlü olmaları sonucunu doğuracağına rağmen, bu yolu beğenmeyerek, birbirlerini zayıflatmaya, küçültmeye yönelik hareketler içinde olmayı seçmektedirler.

Bu durumda Ülkemiz yaşayanları olarak her zaman, her türlü saldırıya hazır olarak, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne istisnasız hep birlikte sahip çıkıyor durumda olmamız gerekmektedir. Dışarıdan gelecek yöneltmelerle, bizleri Bayrağımızdan, yapmış olduğumuz Kurtuluş Savaşımızdan soğutmaya çalışacaklardır. Bu oyunlara kesinlikle gelmeyerek, en büyüğünden, en küçüğüne tüm bu güzel Ülkenin yaşayanları olarak, Bayrağımızı, Kurtuluş Savaşımızı temsilen Atatürk’ümüzü sevmeye saymaya, onlara bağlı olmaya 2023’e kadar değil, sonsuza kadar devam ediyor olmalıyız. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi tüm değerleri ile, ancak bu tüm yaşayanlarının birlikteliği ile içlerindeki Bayrak ve Atatürk sevgisi yaşatacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Koronavirüs için motorize dezenfekte ekibi
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası
Bankamatiklere hijyen ve dezenfekte noktası