Advert

Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 26-04-2019 )

Yol Durumu Advert
1Anadolu Otoyolunun Kazan Kavşağı - Ankara Kavşağı kesimi 3 - 5 km.ler arasında TAI - TUSAŞ Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Köprülü Kavşağı ve Bağlantı Yolları ile Emniyet Genel Müdürlüğü Gölbaşı Yerleşkesi Farklı Seviyeli Kavşak Düzenlemesi işi kapsamında yapılacak üstyapı çalışmaları nedeniyle, otoyolun bu kesiminde Ankara - İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, trafik diğer yönden (İstanbul - Ankara istikametinden) iki yönlü (Gidiş - Geliş) olarak sağlanmaktadır. (05.03.2019 - 05.05.2019)
2Gemlik-Bursa yolunun 32-34. Km'leri arasında Dürdane Köprülü Kavşak çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Fethiye-Seydikemer- Kaş yolu 20-33 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Köyceğiz- Ortaca yolunun 29-30 km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü araç trafiğine kapatılmış olup, geçişler diğer bölümden çift yönlü olarak sağlanacaktır.
5Aydıncık-Silifke yolunun 0-2.km, 31-32.km, 32-35.km, 56-57.km ve 71-73.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım, kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Kırşehir- Hacıbektaş- Nevşehir yolu 8 -12 km'leri arasında Köprülü Kavşak ve BSK yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır
7Sinop-Gerze-Yakakent devlet yolunun 37.km'sindeki Gerze-1 Kavşağı Bağlantı kolundaki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle, Gerze bağlantı yolu trafiğe kapatılmış olup, ulaşım diğer bağlantı yollarından sağlanacaktır.
8Elazığ-Bingöl yolunun 63-69 km.leri arasında BSK çalışmaları nedeniyle trafik tek yönlü sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9(Silvan-Kozluk) Ayrım.-Batman yolunun 8.km'sinde Bıçakçı mevkiinde meydana gelen OBRUK nedeniyle, (Silvan-Kozluk) Ayrım- Batman istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım bölünmüş yolun karşı şeridinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Tortum - Oltu yolunun 38-42 Km' leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
BERGAMA PAZAR YERİ YENİLENİYOR
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı
İlçe Milli Eğitimde değerlendirme toplantısı