GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2022 12:28

Ayvalık Vizyonu Çalıştayı Ocak Ayında Yapılacak

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 'Ayvalık Vizyonu Çalıştayı'nın 13-14-15 Ocak 2023 tarihlerinde, Cunda Uygulama Oteli’nde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Ayvalık Vizyonu Çalıştayı Ocak Ayında Yapılacak

    Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Fikri, projesi, iddiası ve pozitif enerjisi olan herkesi Çalıştay’a davet ediyorum” diyerek çalıştaya katkı koymak isteyenlere çağrı yaptı.

    Tamamlandığında; ortak sonuç, çözüm ve öneri raporlarının ortaya çıkmasıyla birlikte 2023 yılının turizm hedeflerine de yön verecek olan çalıştayın danışma, bilim ve organizasyon kurullarında birbirinden değerli isimler yer alacak.

    Daha temiz, daha mavi, daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir bir Ayvalık için 'Hep Birlikte Dört Mevsim Turizm' sloganıyla yapılacak olan çalıştay, Ayvalık Belediyesi, Ayvalık Ticaret Odası, Ayvalık Kent Konseyi ve Ayvalık Turizm Geliştirme Birliği ortaklığında yürütülecek.

    Çalıştayda 'Kent ve Yaşam Kültürü', 'Turizm ve Sürdürülebilirlik', 'Doğal ve Kültürel Miras' ve 'Gastronomi, Ölmez Ağaç ve Ayvalık Mutfağı' konuları masaya yatırılacak. Katkı koymak isteyenler için; kayıt, katılım ve son başvuru tarihi 31 Aralık 2022 olarak duyuruldu. Dileyenler daha detaylı bilgiyi; 0552 053 5479- 444 10 66 numaralı telefonlardan alabilecek.

    Yeni yılın ilk haftasında oturumlardaki konuşmacılar, ortak akıl toplantılarına katkı verecek isimler, kesin program ve davetiyeler belirlenip kamuoyuyla paylaşılacak.

EditörEditör