GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-10-2022 08:44

Oryantiring Heyecanı Başladı

Bergama Belediyesi ev sahipliğinde Gençlik ve Spor Bakanlığı, Oryantiring Federasyonu ve Anatolia O Grup işbirliğinde düzenlenen Uluslararası 1. Pergamon Oryantiring Haftası etkinlikleri gece koşusu ile devam ediyor.

Oryantiring Heyecanı Başladı

    Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen tören ardından Gece Oryantiring koşusu'nun startı Belediye Başkanı Hakan Koştu tarafından verildi. Başkan Koştu, ülkemizin birçok şehrinden ve yurtdışından gelen sporculara başarılar diledi.

KADİM ŞEHİR BERGAMA'NIN TARİHİ SOKAKLARI YERLİ YABANCI SPORCULARLA DOLDU

    Uluslararası 1. Pergamon Week Oryantiring Haftası kapsamında startı verilen gece oryantiring koşusu ile tarihi Bergama sokakları ülkemizin birçok ili dahil, İtalya, İran, İngiltere ve Hollanda'dan gelen sporcularla doldu.

BAŞKAN KOŞTU, "MUTLUYUZ, ŞEHRİMİZİ SPORUN MERKEZİ YAPMAYA KARARLIYIZ"

    Uluslararası 1. Pergamon Week Oryantiring Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinliklere ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Şehrimiz için yaptığımız vizyon projelerimizde olduğu gibi spor alanında da Bergama'mızı önde tutmaya gayret gösteriyoruz. Tarih, kültür ve sanat dolu şehrimizi farklı spor dallarında, Spor Turizmi'nin öncüsü yapmaya kararlıyız. Bu vesileyle ilçemize gelen yerli ve yabancı sporculara başarılar diliyorum" dedi.

 

EditörEditör